Kiedy można się decydować na implanty zębowe?

 

W przypadku ubytków w uzębieniu bardzo ciekawym i z pewnością niezwykle korzystnym rozwiązaniem, jakie warto zastosować, są implanty zębowe. Dzięki nim można w bardzo krótkim czasie pozbyć się takich ubytków poprzez ich całkowite wypełnienie. W Krakowie taki zabieg można przeprowadzić w http://sumara-implanty.info.pl oraz wielu innych, równie nowoczesnych i godnych zaufania miejscach.

 

Na implanty zębowe warto zdecydować się właśnie wtedy, kiedy mamy dokuczające nam ubytki. Taki implant może z powodzeniem zastąpić prawdziwego zęba. Jest wytrzymały i będzie w nienaruszonym stanie nawet przez kilkadziesiąt lat. Należy o niego dbać dokładnie tak jak o naturalne zęby. Ponadto nie powoduje zaniku kości, co niestety ma niekiedy miejsce w przypadku innych rozwiązań, jakie do tej pory były stosowane.

 

Bardzo wiele osób posiadających ubytki zębowe wybiera właśnie implanty (np. w takim mieście jak Kraków), ponieważ jest to obecnie rozwiązanie najbardziej innowacyjne. Na pewno warte uwagi jest to, że taka metoda nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a noszenie takich implantów zębowych nie powoduje żadnego dyskomfortu, co może mieć miejsce w innych przypadkach.

 

Zabieg lub usługa Przykładowa stawka w gabinetach
Założenie protezy szkieletowej 1400 zł
Usunięcie zęba jednokorzeniowego 130-150 zł
Wizyta stomatologiczna 100 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *